Hakkımızda

Her zaman yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısıyla yoluna devam eden Evdema, değişen dünyada dijital dönüşüme ayak uydurarak Evdeimaj.com’u müşterilerinin hizmetine sundu. 

Evdeimaj, 1972 yılından beri üstün hizmet anlayışıyla dekorasyon çözümleri sunan öncü marka Evdema’nın online yaşam portalı ve alışveriş sitesi olarak hizmete başladı.  Site, pratik arayüzü ve dopdolu içeriğiyle dekorasyon tutkunlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verirken ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmesi için tasarlandı.

Du&Ka, Vitale Aksesuar ve Eczacıbaşı’nın Vitra markalarına ait geniş kategoride ürün seçeneklerinin yer aldığı sitede; Uzun yıllara dayanan deneyimlerinin de aktarıldığı dekorasyon önerileri ve mimari fikirleri içeren blog yazıları da yer alıyor. Banyo ürünleri, duvar kağıtları, aydınlatma ürünleri, masa-sandalyeler ve ev aksesuarları… Kısacası eviniz için her şey, e-ticarette alışverişi kolaylaştıran çözümleri ve üstün hizmet anlayışıyla Evdeimaj’da sizleri bekliyor.

Ev, yaşam ve dekorasyon sitesi Evdeimaj, hayalini kurduğunuz dekorasyon fikirlerini ve ürünlerini bir tıkla hayatınıza taşıyor.

Çünkü evinizin imajı bizim için de önemli…


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.
X