• Mayıs 11, 2021 Yapay Çiçek

  Evde kaldığımız şu günlerde doğaya olan özlemimiz artmakta ve eminim hepimiz aynı hayalleri kurmaktayız. Doğa, deniz, güneş…

  Yapay Çiçekler ve Ağaçlar
 • Mayıs 11, 2021 Duvar Kağıdı

  Evlerimize neşe katan ve geleceğimizin mirasçıları olan çocuklarımızın her türlü ihtiyaçları her zaman ilk sıradadır.

  Çocuk & Bebek Odası Duvar Kağıtları
 • Ağustos 28, 2020 Yaşam

  Doğanın bizlere hissettirdiği o eşsiz enerjiyi tropik etki ile evinde hissetmeyi kim istemez ki! Tropik çoğrafyaların o şahane yansımalarını görmeniz için hazırladığımız Parrot serimizle tropik kaçışlar yapabilirsiniz. Bu serimiz için “Farklı tarzları buluşturan ve gücünü rahatlıktan alan bohem stilin tropik esintilerle bulunmuş hali ” diyebiliriz. 

  parrot
 • Ağustos 20, 2020 Yaşam

  Ülkemizde çocuk odası ile ilgili ne kadar üzerine konuşuyoruz bilmiyorum fakat bu hafta sizlere çocuk odaları ile ilgili bir yazı yazmak istedim. Çocuğun yaşadığı alan, oyun ve uyku alışkanlığı için değerlidir. Aynı zamanda evinizde çocuğunuza ayırdığınız alan çocuğunuz ile ilişkinizi yansıtan sembollerden bir tanesidir. O zaman başlayalım mı?

  çocuk odası
 • Eylül 04, 2020 Yaşam

  Son yıllarda yaşanan teknolojik ve toplumsal gelişmeler, iş hayatının da pek çok yönden dönüşmesine ve yeni çalışma biçimlerinin daha çok ilgi görmesine neden oluyor

  homeoffice
 • Ağustos 11, 2020 Yaşam

  Hızlı ve yorucu bir yaşam sürecimizde özellikle pandemi döneminde, dışarıya çıkmak yada doğanın keyfini çıkarmak için pek vaktimiz olduğu söylenemez.

  doğa