KATEGORİLER

Evdema

Vitale Modera Gümüş Meşe 8 mm Derzli Laminat Parke VTLP.5946 (1 m2 Fiyatı)

Stok Kodu VTLP.5946
Ürün Barkod
%12 İndirim
₺ 153,41
₺ 135,00 / M²
 Kolay Takip
Kolay Takip
 Değişim Garantisi
Değişim Garantisi
 Kolay İade
Kolay İade

Geniş görünüm için derz.

Modera Classic koleksiyonu eşsiz kalite ve kolay montaj isteklerinize cevap vermekle kalmaz derzleri ile hakiki masif parkenin hoş görüntüsünü oluşturur. Derzler parkenize mekanınızın hissini yaratır gibi kendine has ve benzersiz masif plank görünüşünü verir. Eğer odanıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Antibakteriyel yüzey

Krono Original® A.B.C. Anti Bacterial Comfort, anti-bakteriyel kaplama olarak bakteri üremesini engeller ve temiz bir ortamın huzurunu sağlar. (Test Edilen Bakteriler: Staphylococcus aureus)

VOC A+

VOC A+ ile uyumlu en yüksek kalitede vinil; iç mekan havasında solunması halinde zehirli olabilecek uçucu maddelerin emisyon seviyesi ile ilgili beyan -A+ seviyesinden (çok düşük emisyon) C seviyesine (yüksek emisyon) kadar bir ölçek üzerinden. Ayrıntılı bilgi için: www.eurofins.com/

Ürün Kodu : VTLP.5946
Renk : Gümüş Meşe
Temel Malzeme : Yüksek Yoğunluklu HDF (E 1)
Kalite Sınıfı : 32.Sınıf / AC-4
Garanti : 15 Yıl
Uzunluk : 1285 mm
Genişlik : 192 mm
Kalınlık : 8 mm
Derz : 4 Tarafı Derzli
Paket : 2,22 m2
Kullanım Alanı : Ticari Stres Düzeyine Dayanıklı
Bu ürün için hiç yorum yapılmamış.İlk yorum yapan siz olun.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.
*Eposta Notlar
Benzer Ürünler


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.
X